Przewodnik po Wrocławiu w języku niemieckim

Wrocław – miasto spotkań, kultury, innowacji. Miasto otwartych ludzi

To miejsce wyjątkowe, jedno z naszych ulubionych na świecie. Mimo, że mieszkamy tutaj od wielu lat, niemal codziennie dowiadujemy się o Wrocławiu nowych rzeczy. Co nadaje mu tej wyjątkowości? Fantastyczne bogactwo historyczne oraz kulturowe, położenie miasta nad piękną Odrą i jej czterema dopływami, mnogość urokliwych wysp w samym centrum. A przede wszystkim ludzie, którzy, jak podkreśla prof. Jan Miodek, dyrektor Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, „przybyli tu zewsząd”. Ludzie otwarci na nowe działania, na rozwój, na siebie nawzajem. W 2016 roku Wrocław był Europejską Stolicą Kultury. Byliśmy świadkami wielu oryginalnych, twórczych eventów. Ale miasto na kulturę i rozmaite wydarzenia otwarte jest cały czas. Zdecydowanie warto poznać je bliżej. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą: przewodnik po Wrocławiu w języku niemieckim.

Przewodnik po Wrocławiu w języku niemieckim

Visit Breslau – Breslau Stadtführung;

Jeśli macie przyjaciół bądź rodzinę w krajach niemieckojęzycznych, którzy planują Was odwiedzić, warto pokazać im stolicę Dolnego Śląska w ich ojczystym języku. Polecamy usługę lokalny przewodnik po Wrocławiu w języku niemieckim – dla wszystkich turystów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, grup zorganizowanych lub firm. Visit Breslau to oryginalny sposób na poznanie miasta. Podczas tych wycieczek poznacie słynne miejsca i obiekty wrocławskie, a także odkryjecie wiele jego tajemnic. Spacery prowadzone są przez lokalnych mieszkańców, pasjonatów miasta, jest to ich więc wielka zaleta.

Wszelkie szczegóły i oferta na oficjalnej stronie Visit Breslau (link)🙂

 

Visit Breslau – die beste Stadtrundfahrt

Jeśli jesteście zainteresowani ciekawymi fotografiami dronowymi Wrocławia bądź okolic, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zajrzyjcie do Wrocławia i skorzystajcie z Visit Breslau! 🙂

Visit Breslau.de_logo-white