O NAS

Przemysław Artur Sowa Sowiecki

Przemysław "Sowa" Sowiecki

Sowa mądra głowa. To od niego wszystko się zaczęło. Sowi CEO, wizjoner, PR-owiec, strateg. Potrafi sypać pomysłami jak z rękawa. Operator drona, fotograf, filmowiec, dziennikarz, twórca stron internetowych, dyrektor artystyczny Drone Film Festival i wiele innych… 🙂

Aleksandra Ola Skudlarska_SowiWeb

Aleksandra Skudlarska

Właścicielka firmy, vice CEO w SowiWeb & ePIK Motion. Z wykształcenia psycholog, obecnie designer stron internetowych, koordynator prac w SM, fotograf, montażysta, przewodnik DE, ENG i PL w Visit Breslau. Z zamiłowania podróżnik 🙂

Strony Pro_Dariusz Jackowski

Dariusz Jackowski

W świecie IT czuje się jak ryba w wodzie. W razie wszelkich errorów na stronach i hostingach daje popis swoich programistycznych umiejętności. Prawdziwy człowiek orkiestra – używa nawet kilkunastu instrumentów na koncertach, współpracował m.in. z CeTA.

Katarzyna Szczykutowicz_Kreatywna Grafika

Katarzyna Szczykutowicz

Kreatywna Grafika to jej drugie imię. Zadba o profesjonalną, szeroko pojętą identyfikację wizualną Twojej firmy. Adobe Photoshop, Premiere, Illustrator czy InDesign… Wybierz co chcesz, a Kasia wszystko Ci wymaluje i zaprojektuje 🙂 Uwielbia góry, w których szuka twórczych inspiracji.

Strony Pro_Przemysław Sowiecki

Piotr Żukowski

reżyser, operator, producent filmowy i telewizyjny, twórca Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End. Doktorant na wydziale reżyserii w PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi, absolwent PWSFTviT. Wykładowca DSW we Wrocławiu. Związany z Fundacją Bez Granic. Pomysłodawca Fabryki An)i(ołów.

Strony Pro_Dariusz Jackowski

Piotr Kramnik

Właściciel i redaktor naczelny Telewizji Kłodzkiej. Jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Jego żona zazdrosna jest o kamerę, z którą się nie rozstaje 😉 Event na Ziemi Kłodzkiej bez Piotra nie miałby racji bytu.

Strony Pro_Paweł Palewicz (Pelsedu)

Paweł Palewicz (Pelsedu)

Językami HTML, Python posługuje się co najmniej tak samo dobrze jak swoim ojczystym. Właściciel firmy IT-200. Nie ma dla niego problemu IT nie do rozwiązania. Szybko i sprawnie usuwa awarie.

Anita Jackowska_SowiWeb

Anita Jackowska

Urodziła się w Światowy Dzień Czekolady. Tworzy interaktywne instalacje, zajmuje się postprodukcją filmową, dba o techniczny aspekt stron WWW i oprawę wizualną koncertów. Fanka wyrzucania rzeczy.

Piotr Bidowaniec 2022

Piotr Bidowaniec

Rocznik ’72. Fotografuje od ok. 20 lat. Freelancer. Szczególne upodobanie to reportaż fotograficzny. Uwielbia dokumentować wydarzenia sportowe, koncerty, uroczystości rodzinne. Współpracuje z lokalnymi mediami oraz Dolnośląskim Związkiem Pływackim.

Strony Pro_Paweł Palewicz (Pelsedu)

Oliver Britton

Absolwent dwóch szkół fotograficznych, związanych głównie z medium fotografii i filmu. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych. Juror Drone Film Festival 2016-2020.

Strony Pro_Aleksandra Skudlarska

Bogdan Bugajski

Magister inżynier, absolwent PWr, a także studiów podyplomowych z Realizacji Filmowej i Telewizyjnej. Pracował jako fotoreporter we wrocławskim oddziale „Gazety Wyborczej”, a także jako operator kamery w studiu ATM, m.in. przy produkcji reality show „Dwa Światy”. W DSW Wrocław jest specjalistą ds. obsługi studia telewizyjnego. W Centrum Badawczo-Projektowym Gier i Animacji „Digital Masters” prowadzi zajęcia z zakresu filmowania z powietrza oraz wybranych form fotograficznych.

SowiWeb – Owl You Need

KomplekSOWA usługa marketingowa na najwyższym poziomie.

Właścicielem marki SowiWeb jest ePIK Motion.

Skontaktuj się z nami

Tel. 793-119-985 / +48 509-103-680

sowiweb@gmail.com 

 

 

SowiWeb – Owl You Need

Usługa marketingowa na najwyższym poziomie.

Logo SowiWeb

 

Skontaktuj się z nami

Tel. 793-119-985 / +48 509-103-680

sowiweb@gmail.com 

napisz do nas bezpośrednio na Messenger