O nas - SowiWeb Agencja Marketingowa_strony internetowe, filmowanie

Początki

SowiWeb to agencja marketingowa podejmująca ciekawe i różne zadania. W branży marketingowej działamy od 7 lat, firma SowiWeb powstała w 2015 roku. Główne założenie firmy mieści się w jednym zdaniu: ”Sukces naszych Klientów to budowanie sukcesu naszej firmy”. Na swoim koncie mamy liczne udane zlecenia dla mniejszych i większych podmiotów gospodarczych, urzędów miast, organizacji pozarządowych, itp.

Przez ostatnie lata…

Towarzyszymy licznym evetom, kreujemy i wspieramy marketingowo wiele firm, tworzymy materiały promocyjne, piszemy artykuły, robimy filmy i zdjęcia, tworzymy strony. Ukazujemy emocje, potrzeby i dobry styl życia. Lubimy to.

W sieci…

Wprowadzanie nowych marek do sieci i budowanie ich wizerunku od podstaw to nasza specjalność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zgranemu zespołowi specjalistów i zastosowaniu skutecznych narzędzi marketingowych, udoskonalamy pozytywnie odbieraną widoczność już mocnych marek, jak i ”uzbrajamy” te nowo powstałe. Robimy to w sposób kreatywny, zgodny z najnowszymi trendami i wytycznymi marketingowymi. Jeśli chcesz poprawić pozycję swojej firmy w sieci, to właśnie nasza agencja Ci w tym pomoże.

Tam gdzie emocje i piękne miejsca…

Potrzebujesz uwiecznić swoje ważne wydarzenie, takie jak ślub i wesele, event, imprezę w mieście, czy też pokazać swój region w piękny sposób? Potrzebujesz dobrego i kreatywnego materiału filmowego? Dzięki współpracy z wieloma profesjonalnymi fotografami i filmowcami zapewniamy różnorodność tematyczną i techniczną. Dobrą cenę i wysoką jakość świadczonych usług zawsze dodajemy do każdego pakietu filmowego.

Dzielimy się wiedzą…

Szkolimy osoby, firmy i instytucje, które inwestują w potencjał marketingowy zawarty w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach. Głównym celem szkoleń jest nabycie wiedzy i umiejętne korzystanie z narzędzi usprawniających pozycjonowanie w sieci przy minimalnych kosztach i użyciu własnych zasobów materialnych i personalnych.

Psychologia marketingu...

Dobry i sprawny marketing wymaga także, a może przede wszystkim, spojrzenia na produkt okiem jego docelowego odbiorcy. Biorąc pod uwagę różne czynniki, takie jak: emocje Klienta, percepcję danych zjawisk, psychologię koloru, jesteśmy w stanie skutecznie dotrzeć i zrealizować potrzeby naszych odbiorców.

 


WSPÓŁPRACA REALIZATORSKA

Przemysław Złotkowski/ Dorota Muszyńska

Przemysław Złotkowski/ Dorota Muszyńska

Niesamowita para podróżników przejechali np. całą Amerykę Południową tandemem. Obecnie właściciele Dronvisions- firmy oferującej profesjonalne usługi dronem. Wspólnie kręcimy imprezy i edytujemy filmy.

Jan Wołoszczuk

Jan Wołoszczuk

Jan Wołoszczuk zawodowo fotografią zajmuje się od 2009 r. kiedy to otworzył Studio Reklamy Efekt. Specjalizuje się w sesjach modelingowych i okolicznościowych takich jak wesela, komunie, chrzciny. Wspólnie robimy sesje weselne i tworzymy strony internetowe.

Paweł Palewicz (Pelsedu)

Paweł Palewicz (Pelsedu)

Programista Paweł to zawodowiec, urodził się z klawiaturą i myszką w ręce. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Z jego pomocy korzystamy przy projektowaniu stron internetowych kiedy humaniści i podstawy programistyczne nie wystarczą, albo na specjalne życzenie Klienta.

Bogdan Bugajski

Bogdan Bugajski

Wykładowca Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, realizator filmowy, dziennikarz, pasjonat UAV. Z Bogdanem pracujemy przy edycji naszych filmów i podczas organizacji Drone Film Festival Wrocław

Oliver Britton/ Aleksandra Jakubowska

Oliver Britton/ Aleksandra Jakubowska

Absolwenci szkół fotograficznych i artystycznych, twórczy i zdolni. Od 2016 roku profesjonalni operatorzy dronów. Działają głównie na Pomorzu i woj.dolnośląskim. Wspólnie z Olivierem działamy na eventach jako operatorzy dronów.

Olga Golewa

Olga Golewa

Wyjątkowo uzdolniony fotograf, potrafi uchwycić w każdym człowieku to co w nim najlepsze. Jej zdjęcia pełne są emocji i wywołują pozytywny odbiór. Olga jest absolwentką AFA we Wrocławiu. Z Olgą współpracujemy przy sesjach ślubnych i weselnych.

Rafał Maćkowiak

Rafał Maćkowiak

Pasjonat przemysłu filmowego, jest właścicielem firmy zajmującej się produkcją spotów reklamowych. Jest specjalistą w obsłudze eventów o charakterze sportowym i kulturalnym. Nasze drony często towarzyszą ekipie RafaelloFilm.

Piotr Kramnik

Piotr Kramnik

Redaktor naczelny TVKłodzka - telewizji lokalnej o zasięgu ogólnopolskim. Dziennikarz, realizator filmowy. Z Piotrem współpracujemy podczas realizacji filmowych i wspierania marketingu firm Ziemi Kłodzkiej.

Kamil Piórek

Kamil Piórek

Specjalista w fotografii wnętrz i atrakcji turystycznych. Kilka lat temu wraz z Marcinem Szelestem utworzyli pełen świetnych fotografii Katalog Ziemi Kłodzkiej. Nasze drony towarzyszą firmie Kamila przy eventach i produkcjach reklamowych.