O NAS

Przemysław Artur Sowa Sowiecki

Przemysław "Sowa" Sowiecki

Sowa mądra głowa. To od niego wszystko się zaczęło. Sowi CEO, wizjoner, PR-owiec, strateg. Potrafi sypać pomysłami jak z rękawa. Operator drona, fotograf, filmowiec, dziennikarz, twórca stron internetowych, dyrektor artystyczny Drone Film Festival i wiele innych… 🙂

Aleksandra Ola Skudlarska_SowiWeb

Aleksandra Skudlarska

Właścicielka firmy, vice CEO w SowiWeb & ePIK Motion. Z wykształcenia psycholog, obecnie designer stron internetowych, koordynator prac w SM, fotograf, montażysta, przewodnik DE, ENG i PL w Visit Breslau. Z zamiłowania podróżnik 🙂

Strony Pro_Dariusz Jackowski

Dariusz Jackowski

W świecie IT czuje się jak ryba w wodzie. W razie wszelkich errorów na stronach i hostingach daje popis swoich programistycznych umiejętności. Prawdziwy człowiek orkiestra – używa nawet kilkunastu instrumentów na koncertach, współpracował m.in. z CeTA.

Katarzyna Szczykutowicz_Kreatywna Grafika

Katarzyna Szczykutowicz

Kreatywna Grafika to jej drugie imię. Zadba o profesjonalną, szeroko pojętą identyfikację wizualną Twojej firmy. Adobe Photoshop, Premiere, Illustrator czy InDesign… Wybierz co chcesz, a Kasia wszystko Ci wymaluje i zaprojektuje 🙂 Uwielbia góry, w których szuka twórczych inspiracji.

Strony Pro_Przemysław Sowiecki

Piotr Żukowski

reżyser, operator, producent filmowy i telewizyjny, twórca Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End. Doktorant na wydziale reżyserii w PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi, absolwent PWSFTviT. Wykładowca DSW we Wrocławiu. Związany z Fundacją Bez Granic. Pomysłodawca Fabryki An)i(ołów.

Strony Pro_Dariusz Jackowski

Piotr Kramnik

Właściciel i redaktor naczelny Telewizji Kłodzkiej. Jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Jego żona zazdrosna jest o kamerę, z którą się nie rozstaje 😉 Event na Ziemi Kłodzkiej bez Piotra nie miałby racji bytu.

Strony Pro_Paweł Palewicz (Pelsedu)

Paweł Palewicz (Pelsedu)

Językami HTML, Python posługuje się co najmniej tak samo dobrze jak swoim ojczystym. Właściciel firmy IT-200. Nie ma dla niego problemu IT nie do rozwiązania. Szybko i sprawnie usuwa awarie.

Anita Jackowska_SowiWeb

Anita Jackowska

Urodziła się w Światowy Dzień Czekolady. Tworzy interaktywne instalacje, zajmuje się postprodukcją filmową, dba o techniczny aspekt stron WWW i oprawę wizualną koncertów. Fanka wyrzucania rzeczy.

Piotr Bidowaniec 2022

Piotr Bidowaniec

Strony Pro_Paweł Palewicz (Pelsedu)

Oliver Britton

Strony Pro_Aleksandra Skudlarska

Bogdan Bugajski

 

Skontaktuj się z nami

 

Tel. 793-119-985 / +48 509-103-680

sowiweb@gmail.com 

 

SowiWeb – Owl You Need

KomplekSOWA usługa marketingowa na najwyższym poziomie.

Właścicielem marki SowiWeb jest ePIK Motion.

 

 

SowiWeb – Owl You Need

Usługa marketingowa na najwyższym poziomie.

 

Logo SowiWeb

 

 

Skontaktuj się z nami

Tel. 793-119-985 / +48 509-103-680

sowiweb@gmail.com 

napisz do nas bezpośrednio na Messenger