FILMOWANIE DRONEM

Z góry widać lepiej

Fotografia i filmowanie dronem to Marketingowy Trend ostatnich lat. Zastosowanie dronów wspiera, upiększa i modernizuje wizerunek oraz usprawnia ogólne działanie firm. Według obecnych standardów jest to nie tyle pożądana, co wręcz obowiązkowa forma reklamy. Ujęcia dronowe pozwalają na nowo zobaczyć znane nam od lat miejsca, obiekty. Jak podaje Forbes „coraz modniejsze staje się filmowanie z powietrza np. ślubów. Statki bezzałogowe mogą wznieść się na wysokość nawet kilkuset metrów, dzięki czemu możliwe jest uchwycenie dużych obszarów i skoncentrowanie raczej na ogóle, niż szczególe.”

SowiWeb wraz z profesjonalnymi i doświadczonymi operatorami dronów uwieczni dla Ciebie ceremonię, event czy Twój obiekt w wysokiej rozdzielczości Full HD lub 4K, ukazując je z zupełnie innej perspektywy niż w przypadku tradycyjnej fotografii czy filmowania. Pokażemy okolice Twojej nieruchomości, firmy, miejsca wypoczynku czy spotkań ze znajomymi. Z przyjemnością sfilmujemy Twój event / uroczystość / ważne dla Ciebie wydarzenie.

Nasze drony służą Wam pomocą. Gwarantujemy wykonanie najwyższej jakości obrazów, które urzekną i przyniosą Wam same korzyści. Oczywiście na życzenie Klienta używamy zarówno różnych modeli dronów, jak również kamer naziemnych, stabilizatorów czy innych profesjonalnych sprzętów fotograficznych. Posiadamy wszelkie upoważnienia i pozwolenia do wykonywania komercyjnych lotów dronem.

 

Z góry widać lepiej 😉

Oferujemy:

#monitoring budowli, upraw rolnych

#kontrola terenu, stanu budynku

#dronowa fotografia marketingowa

#filmy promocyjne w jakości Full HD

#montaż i dystrybucja materiałów promocyjnych

]

SPOT PROFESSIONAL – SowiPakiet D1

Zmontujemy dla Ciebie profesjonalny materiał idealny do zaprezentowania szerokiej publiczności na Twojej witrynie, na telebimach, na portalach społecznościowych i wszelkich materiach promocyjnych. Jakość Full HD plus oprawa muzyczna. Materiał 1-3 min.

z

NA SPECJALNE OKAZJE – SowiPakiet D3

Zamów drona na imprezy okolicznościowe np. wesele, huczne urodziny, imprezy Twojej firmy i inne wydarzenia. Cena obejmuje SowiPakiet D1 plus dodatki wedle życzenia.

FOTOGRAFIA Z POWIETRZA – SowiPakiet D4

Zdjęcia dronowe, w tym HDR

Od 5 zdjęć (różne perspektywy).

 

Przedstawione powyżej oferty filmowania z powietrza mogą ulec zmianie w zależności od użytego modelu drona, wybranych przez Państwa dodatków, warunków pogodowych, itp.

SowiWeb jest zawsze elastyczny i otwarty na potrzeby Klienta. Zapytaj o ofertę indywidualną.

nasze produkcje:

PORTFOLIO FILMOWE (LINK)

SowiWeb – Owl You Need

KomplekSOWA usługa marketingowa na najwyższym poziomie.

Właścicielem marki SowiWeb jest ePIK Motion.

Skontaktuj się z nami

Tel. 793-119-985 / +48 509-103-680

sowiweb@gmail.com 

 

 

SowiWeb – Owl You Need

Usługa marketingowa na najwyższym poziomie.

Logo SowiWeb

 

Skontaktuj się z nami

Tel. 793-119-985 / +48 509-103-680

sowiweb@gmail.com 

napisz do nas bezpośrednio na Messenger