O filmowaniu i fotografii słów kilka

Kreatywny team SowiWeb od lat realizuje przeróżne produkcje filmowe i sesje fotograficzne. Za każdym razem udział w tworzeniu zapisu filmowego różnych wydarzeń czy przygotowanie filmowych bądź fotograficznych materiałów reklamowych są dla nas bogatym doświadczeniem. To okazja do wsparcia w utrwaleniu ważnych chwil, kreowaniu marki. To także wyeksponowanie naszych umiejętności, wspaniała przygoda, a przede wszystkim możliwość poznania ciekawych ludzi. Na udany film składają się często całe dni na planie, a także, zazwyczaj jeszcze więcej dni poświęconych na montaż. Aby produkcja była udana, ważne jest odpowiednie przygotowanie i nastawienie zarówno operatorów, jak i osób będących w kadrze 🙂 Filmowanie i fotografia ślubu i wesela jak najbardziej wpisują się w tego typu realizacje.

fotografia ślubna
filmowanie i fotografia ślubna
filmowanie wesel_kreatywny team SowiWeb

Filmowanie i fotografia ślubu i wesela

Na początku października 2020 mieliśmy przyjemność stanowić oprawę filmowo-fotograficzną na wyjątkowej uroczystości zaślubin Bogusi i Łukasza. Wykonywaliśmy ujęcia kamerami naziemnymi oraz dronowymi, które od ostatnich lat stanowią nieodłączny element chyba każdego wesela 🙂 Dla pięknej pary młodej przygotowaliśmy pakiet ponad 100 zdjęć, długi ok. 60-minutowy film z uroczystości oraz teledysk ślubny. Zabawa była przednia, a goście zachwyceni.

Rzut oka na przykładowe fotografie, a poniżej zamieszczamy teledysk:

kreatywna fotografia ślubna
filmowanie i fotografia ślubna
filmowanie i fotografia ślubna
filmowanie i fotografia ślubna

Fotografie dla Państwa Młodych i Gości

Zapraszamy do pobrania zdjęć z uroczystości dostępnych pod linkiem

Filmy dla Państwa Młodych i Gości

Zapraszamy do pobrania 60-minutowego filmu oraz teledysku z uroczystości pod linkiem

Jeśli również jesteście zainteresowani wynajęciem kamerzysty i fotografa na Waszą uroczystość zaślubin, dobrze trafiliście 🙂 Chętnie uchwycimy w kadrze najpiękniejsze dla Was chwile i spełnimy Wasze oczekiwania. Fotografie i film ślubny to pamiątka na całe życie, dlatego możecie liczyć na nasz profesjonalizm, niezawodność i jeden z naszych największych atutów – kreatywność 🙂

Zapraszamy do kontaktu.

Odwiedź nas na FB: