Najnowsza aplikacja Pokemon GO

I stało się. Te małe stworki pokolenia Y powróciły, Pokemony atakują Polskę. Przybyły one ponownie w nowej formie, są wśród nas w rzeczywistości rozszerzonej. Ci, którzy jako pierwsi przed telewizorami zasiadali do oglądania Pokemonów, są dziś dorosłymi ludźmi. Pozostałym potrzeba jedynie smartphone’a i aplikacji, która ogarnęła świat w błyskawicznym tempie – Pokemon GO. Do jej zainstalowania wystarczy mieć system Android lub iOS i możesz sam wczuć się w trenera Pokemonów.

Jak zacząć Pokemon GO z Pikachu

Zapewne wielu z Was chciałoby  rozpocząć swoją przygodę w Pokemon Go z ulubieńcem telewizyjnym i zgodnie ze scenariuszem serii telewizyjnej Pokemon? Popatrzcie jak tego dokonać 🙂

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=7ZXYDA2TGf4″][/pexyoutube]

Pokemony atakują – przekonaj się sam

Pokemon Go w przeciągu kilku ostatnich dni bije rekordy popularności, nie ważny jest wiek, nie ważne miejsce. Nowy trend można spotkać na każdym kroku, pokemony są w naszej ulubionej restauracji, w hotelu, nad jeziorem, a nawet na porodówce!

Wszelkie źródła i aktualne badania ruchu w Internecie wykazują większe zainteresowanie aplikacją Pokemon GO niż znanymi portalami WhatsUpp czy Instagram.

Popularność gry w stosunku do popularności portali społecznościowych.

Chcesz dołączyć do grona użytkowników tej aplikacji? I tu jest mały problem, ponieważ ta ściągnięta już przez 10 mln. osób aplikacja w naszym kraju jest niemożliwa do znalezienia w Play Store, ale…Polak potrafi 🙂

Pokemon GO aplikacja niedostępna w Polsce

Pomimo tej smutnej ramki z wykrzyknikiem Polacy już są bardzo aktywnymi użytkownikami tej jakże świeżutkiej aplikacji. Jednym z rozwiązań jest np. pobranie ze znanego nam portalu dobreprogramy.pl , według tego portalu w Polsce tę aplikację z ich strony pobrało już 135 tys. osób. Kilka zrzutów z ekranu na dowód, że działa.

Już za kilka dni więcej o tej interesującej aplikacji na łamach naszej strony, zapraszamy na cz.2

Jeżeli informacje uzyskane z naszej strony przydały Ci się zostaw proszę komentarz lub znajdż nas na Facebooku.