Najlepsze pączki we Wrocławiu I Najlepsze donuty

Już za kilka dni długo oczekiwany dla wielu łakomczuchów dzień, w którym kalorie nie mają znaczenia 😉 Tłusty Czwartek to jedyny w swoim rodzaju dzień, kiedy wszyscy możemy pozwolić sobie na kilka słodkości więcej niż zwykle. W gruncie rzeczy każdego dnia warto pokusić się o wyjątkowe pączki – donuty. Napisaliśmy „donuty”, ale to brzmi tak zwyczajnie, czy chodzi o te amerykańskie pączki? Nie, nam chodzi o najlepsze pączki we Wrocławiu, o najlepsze donuty na świecie! Kto zna naszą firmę, to wie, że byle czego nie polecimy, liczy się kreatywność, jakość i podejście właścicieli do tworzenia swojej marki. Oto Bite a Donut !

 najlepsze pączki we Wrocławiu

 najlepsze pączki we Wrocławiu

 najlepsze donuty na świecie

Tak wyglądają jedyne w swoim rodzaju donuty od Bite a Donut. Oryginalne kompozycje i połączenia z ulubionymi smakołykami pieszczą nasze podniebienia, cieszą oczy i sprawiają wiele frajdy kiedy dzielimy się nimi z najbliższymi. Ogromnym plusem firmy jest także możliwość zamówienia candy baru, który szczególnie sprawdza się na firmowych imprezach, urodzinach czy weselach. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji go wypróbować, koniecznie trzeba to nadrobić z Bite a Donut!

Jak widać na załączonych fotografiach, warto wspomnieć, że właściciele wkładają wiele serca i inwencji twórczej w przygotowywanie smakołyków, a produkcja wykonywana jest ręcznie. Wielki szacun, uwielbiamy takie kreatywne firmy pełne zapału do pracy!

Trzeba przyznać, że pisząc ten wpisy zgłodnieliśmy. Nie może być inaczej – idziemy do Bite a Donut 🙂

Zapraszamy na ulicę Św. Mikołaja 43/1L lub do nowo otwartej siedziby mieszczącej się przy ulicy Świdnickiej 42.

Donuty można zamówić też na wynos za pośrednictwem popularnych serwisów, np. pyszne.pl. Taka opcja idealnie sprawdza się na eventy i przyjęcia lub po prostu gdy zgłodniejesz w domu i masz ochotę na naprawdę dobre słodycze.

A i przy okazji zanim się do nich wybierzecie bądź zamówicie donuty, to koniecznie odwiedźcie stronę internetową Bite a Donut wykonaną przez naszą agencję 🙂

O nas