MTB Sulechów 2017, czyli IV ETAP GRAND PRIX KACZMAREK ELECTRIC MTB 2017

28 maja 2017 roku nasz dron rozwinął skrzydła w Sulechowie. Zadaniem firmy Rafaello Film, z którą już długo współpracujemy, jest wykonanie filmów relacjonujących to wyjątkowe sportowe wydarzenie. Organizatorzy spisali się na medal, załatwili nawet piękną pogodę (chociaż my na przyszłość zamawiamy troszkę ”słabsze” słońce 😉 ).

Tego typu imprezę i atmosferę wokół niej tworzą organizatorzy i sponsorzy, ale przede wszystkim zawodnicy, a było ich sporo, bo prawie 800 osób. Widać, że w organizację tej imprezy zaangażowane jest całe Miasto Sulechów, co również czyni dobry klimat, poczucie bezpieczeństwa i świetnej organizacji.

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB

Jest to cykl wyścigów rowerowych o ponadregionalnej randze, organizowanych na malowniczych trasach województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

Więcej dowiecie się na stronie wyścigu – mtb.ke.pl, zapraszamy również na stronę firmową inicjatora i głównego sponsora- Kaczmarek Electric S.A

A na teraz kilka zdjęć dronowych:

Sulechów MTB – Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Sulechów MTB – Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Sulechów MTB – Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Przygotowania do startu – Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Rafaello Film na Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017

Relacja filmowa z imprezy:

 

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=ELgLs1mWogI&app=desktop”][/pexyoutube]

 

Spotkajmy się na kolejnych edycjach 🙂