Polska Gola! – nowy serial komediowy

Świat piłki nożnej fascynuje niejednego z nas. Dla wszystkich fanów tego sportu zapowiadamy nie lada emocje: rusza nowy internetowy serial komediowy Liga Miszczuf. Mieliśmy przyjemność wesprzeć marketingowo tę nową produkcję.

Autorzy serialu chcą w przystępny i humorystyczny sposób przybliżyć widzom świat piłki nożnej, zarówno ten mały, jak i wielki. Zobaczymy w nim elementy biznesu, a także ludzkich, często trudnych spraw. Dzięki ukazaniu ich w krzywym zwierciadle, zbliżymy się do bohaterów serialu. Wśród nich będą: Prezes, Kierownik, Sekretarka, Trener formującej się drużyny, a także okoliczni mieszkańcy Obornik, m.in.: ksiądz, sklepowa, lokalna wróżka i wiele innych.

Scenariusz i reżyseria jest w rękach Pawła Sarbinowskiego i Piotra Żukowskiego, którzy od lat specjalizują się w pogodnych i optymistycznych filmach i serialach. Zdjęcia są realizowane we Wrocławiu, w Pentagon Studio, gdzie dla potrzeb serialu została zbudowana większość scenografii. Poniżej kilka serialowych fotografii:

 Liga Miszczuf

 Liga Miszczuf

Liga Miszczuf

Liga Miszczuf

A co będzie działo się w pierwszym premierowym odcinku Ligi Miszczuf? Tajemniczy Prezes powołuje do życia w Obornikach Klub sportowy Tęcza, wraz z którym zamierza stworzyć drużynę piłkarską z prawdziwego zdarzenia. Co przyniesie spotkanie Prezesa z wuefistą i jakie cele postawią sobie nowe władze klubu?

Strona internetowa Polska Gola!

Zwiastun pierwszego odcinka, obsadę, kulisy powstawania serialu i inne informacje związane z serialem znajdziecie na Polska Gola (link) wykonanej przez nasz team 🙂 To była prawdziwie miszczofska współpraca 🙂

Zapraszamy także do obejrzenia innych stron internetowych naszej produkcji: PORTFOLIO (link).

A jeśli podobają Wam się nasze strony i zastanawiacie się nad zamówieniem profesjonalnej witryny, zapraszamy do kontaktu (Ilink).