Filmowanie z lotu ptaka i Frankenstein ? 🙂

Tak jak wiecie, do ulubionych tras teamu SowiWeb należy droga między Wrocławiem a Kudową-Zdrój. Tym razem zachodzące słońce oraz kwitnące wokół pola rzepakowe skusiły nas do zatrzymania się na postój w okolicy wsi Sulisławice. Pomyśleliśmy, żeby tym razem tutaj wykonać filmowanie z lotu ptaka, taka sceneria w otoczeniu malowniczych wzgórz może się nie powtórzyć.

Dziwaczne kształty w Sulisławicach w pobliżu Ząbkowic Śląskich 🙂 Sulisławice, woj. dolnośląskie

Kilka kilometrów dalej widzimy ”krzywą wieżę”  – słońce już zaszło, wjeżdżamy do Ząbkowic Śląskich. Pewnie gdybyśmy tu nie przyjechali, to nie wiedzielibyśmy, że to właśnie w Ząbkowicach Śląskich narodziła się legenda słynnego Frankensteina, o którym mowa w książkach i filmach. Marry Sherley, autorka znanej nam wszystkim powieści ”Frankenstein, czyli współczesny Prometeusz”, zasłyszała przerażające historie o mieście Frankenstein (od 1945 Ząbkowice Śląskie). O tym co wydarzyło się w tym mieście, za kilka dni dowiesz się na naszym portalu Kreatywnik, również za kilka dni ukaże się materiał filmowy z Ząbkowic.

Frankenstein (do 1945 r.) , obecnie Ząbkowice Śląskie Fotografia dronem w Ząbkowicach Śląskich -SowiWeb

Podobają Ci nasze zdjęcia dronowe? Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twiterze, znajdź na Instagramie  lub  zostaw tu komentarz:)

Do następnego dronowego 🙂