Lanzarote i artyści

Kiedy w jakimś magicznym miejscu spotykają się minimum dwie aktywne i twórcze osoby musi dojść do jakiś wspólnych projektów. Tak było w przypadku Cezarego Grzesiuka – znany montażysta i Jacka Przybyłowskiego – fotograf, grafik, malarz – dziś zapraszają na artystyczne wydarzenie Wyspy wolności. To wyjątkowa wystawa multimedialna w Katowicach.

Jacek Przybyłowski
Cezary Grzesiuk

 

Zaledwie kilka dni temu rozpoczęliśmy współpracę ze wspomnianym montażystą p. Cezarym Grzesiukiem, który na swoim koncie pracę przy wielu hitach kinowych : „Pułkownik Kwiatkowski”, „Ogniem i Mieczem”, „Quo Vadis”, “Zmruż Oczy”, „Skazany na bluesa”, „Sztuczki”, „Różyczka”, „Imagine”,  „Pewnego razu w listopadzie” . To właśnie p. Cezary jest głównym inicjatorem wystawy, która jest opowieścią niezwykłej przyjaźni, życiu na emigracji, polskiej kulturze za granicami naszego kraju i o wyjątkowej wyspie – Lanzarote.

Wystawa multimedialna w Katowicach

Więcej o wystawie dowiecie się na stronie internetowej (strona utworzona przez naszą firmę) :

www.wyspywolnosci.pl

Wystawę obejrzeć będzie można w popularnej katowickiej galerii Teatru Korez w Katowicach. Wystawa dla zwiedzających otwarta będzie już od 08.12.2017 r.  do 22.01. 2018 r., ale my serdecznie zapraszamy na wernisaż 12.12.2017 r.

Wstęp wolny dla każdego miłośnika sztuki 🙂

 

[pexvimeo pex_attr_src=”https://vimeo.com/243951908″][/pexvimeo]

 

Wystawę wspiera i promuje marketingowa nasz portal Owl You Need. Przy scenografii wystawy pracuje zaprzyjaźniony z naszą agencją scenograf – Krzysztof Świderski.

Jeśli Twoje wydarzenie kulturalne, społeczne, rozrywkowe potrzebuje wsparcia i promocji w Internecie, to zapraszamy do kontaktu z nami.