Wypożyczalnia samochodów do ślubu Łódź, Pabianice

Planujecie wesele, macie już miejsce, suknie, garnitur, zastanawiacie się nad fotografami i kamerzystami z SowiWeb 😉 , ale nie wybraliście jeszcze samochodu do Waszego ślubu…Polecamy Wam firmę Drive4Me, którą to mamy przyjemność wspierać marketingowo. Drive4Me to młoda firma, ale w tym wypadku to wielki atut. Dopilnują najmniejszego szczegóły, nie da się ukryć, że zależy im na nowych opiniach w sieci. Ich Klienci są bardzo zadowoleni, a od kilku dni nowożeńcy w ofercie mogą dostać całkiem miłego gratisa

Promocja na rok 2020!

Tylko teraz przy rezerwacji terminu przewozu do ślubu na sezon 2020 modelem Arteon dostaniecie gratis np. Dla Rodziców czy Świadków drugi nowy samochód Volkswagen T- Roc w pięknym białym lakierze. Terminy są spięte, dlatego warto już dokonywać rezerwacji.

samochód na ślub i wesele _łódź_pabianice

Ale to nie wszystko…

Wypożyczalnia samochodów Drive4Me działająca w całej Polsce, ale głównie na terenie woj.łódzkiego to nie tylko samochody do ślubów. Możesz wynająć ekskluzywny samochód z kierowcą np. na spotkania biznesowe lub poczuć prawdziwie sportowy, a jednocześnie elegancki styl wynajmując np. samodzielnie Seata Leona Cupre.

Ale to jeszcze nie wszystko…

Ponieważ wciąż współpracujemy z firmą Drive4Me to my specjalną niespodziankę dla naszych fanów, czytelników i Klientów. Koniecznie odwieźcie stronę internetową wykonaną przez naszą agencję.

%

zniżki na hasło: OWL YOU NEED