Skuteczna strona internetowa

Czy w dobie tak dużej konkurencji w Internecie mamy wciąż szansę zaistnieć swoją stroną w Internecie? Skuteczna strona internetowa to  obecnie jeden z głównych elementów prowadzenia wszelakiej działalności gospodarczej. Oczywiście aktywność na portalach społecznościowych jest tu równorzędna, ale tym razem skupmy się na witrynie.

Cena strony internetowej

Jeżeli szukasz skrajnej  oszczędności na stronie internetowej to od razu radzimy zmienić ten kierunek. Szukasz darmowych rozwiązań? Tylko na jakiś czas. Wyobraź sobie przede wszystkim, iż witryna to nie tylko Twoja wizytówka, gablota, to Twój cały sklep, nieraz wręcz wirtualna siedziba Twojej firmy. postaraj się, aby było tu przytulnie, przyjaźnie, aby Twój gość miał co robić. Jeżeli szukasz poważnych rozwiązań, ktore są inwestycją to nie rozmawiaj z kimś kto za wykonanie strony proponuje ci np. 500 zł, nie ma cudów. Wykonanie dobrej i skutecznej witryny internetowej kosztuje dużo czasu, a co za tym idzie strona musi kosztować. Jeśli ma to byc kilka zakładek z informacją o firmie, formularzem kontaktowym, przedstawieniem swojego portfolio to cena takiej strony wynosi od śr.1200 zł brutto. Oczywiście ceny się wahają nawet do 3 tyś. złotych, wszystko zależy od tego ile mamy swoich materiałów do użycia na stronę i jak dużo tekstów czy zdjęć chcemy tam umieścić.

Mobilność witryny internetowej

O mobilności naszych stron internetowych raczej już nie powinniśmy nic pisać, ta sprawa wydaje się oczywista. Jednak tak do końca nie jest. Wiele stron pomimo na pierwszy rzut oka sprawnego menu na urządzeniach mobilnych niestety nie posiada wszystkich ważnych elementów dla użytkownika. Zamawiasz pizze, menu , wybrałeś, chcesz dzwonić, ale … no tak, ale numer telefonu jest podany jednak wciskając w niego nie przechodzimy do opcji dzwoń. potrzebujemy długopis, albo dobrą pamięć, to raczej zniechęca klientów, a czasem wystarczy poprawić kod i numer będzie kontatybilny z telefonem klienta.

 

Sprawna i skuteczna strona internetowa

Nie przesadzaj z designem

Czasem wydaje się nam, że wymyślając jak ma wyglądać nasza strona możemy wstawić tam wszystko. Niestety tak nie jest, pamiętajmy o tym, iż rzetelni twórcy stron pracują przede wszystkim zgodnie ze standardami przeglądarek internetowych.

Ciąg dalszy nastąpi…

Zapraszamy na nasze portfolio stron internetowych (link).