Tatuaż – ozdoba ciała na całe życie

Na przestrzeni ostatnich lat tatuaże zyskały dużą popularność i często już z daleka przyciągają naszą uwagę swoją niebanalną formą, artyzmem, kompozycją. Zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, można zaobserwować różnorodne motywy goszczące w różnych miejscach ciała. Tatuaż jest modną ozdobą ciała i zdecydowanie pozwala się wyróżnić. Należy jednak pamiętać, by decyzja o jego wykonaniu była przemyślana. U kogo warto zamówić oryginalny, ponadczasowy tatuaż, który będzie odzwierciedlał ważne dla nas chwile/osoby/zjawiska bądź indywidualne cechy charakteru? Taki, który wywoła po prostu efekt „wow”?

ponadczasowy tatuaż
ponadczasowy tatuaż
ponadczasowy tatuaż

Ponadczasowy tatuaż razem ze Studio Tatuażu Alicja Mazur Ink

 

Jesteśmy przekonani, że świadomy wybór dotyczący rodzaju i miejsca tatuażu w połączeniu z doskonałym studiem tatuatorskim, przyniosą niezwykłe efekty na całe życie. Studio, które posiada duże doświadczenie i podchodzi do wykonywania tatuażu z maksymalnym zaangażowaniem i sercem, jest Alicja Mazur Ink. Czymś co nadaje jej tatuażom unikalności, jest traktowanie każdego z nich jak indywidualnego dzieła sztuki, które ma zachwycić zarówno Klienta, autorkę i innych odbiorców.

Jak mówi Alicja Mazur:

Staram się wyeksponować ciało przewyższając oczekiwania Klienta i własne. Pragnę stworzyć dzieło, które pozwoli cieszyć się artystyczną interpretacją, wizją, ekspresją. Stwórzmy obraz z opowieści, wyobraźni lub stwórzmy kompozycję i stańmy się obrazem. Poznajmy drogę nasycenia i nienasycenia przeplatających się jak jazda z górki i pod górkę. Polegające na zasadach i odwadze w kategoriach wielkości, dokładności, kombinacji koloru oraz formy.

Zachęcamy do zapoznania się z licznymi, wszechstronnymi pracami tatuażystki. Należą do nich zarówno tatuaże, jak i inne formy sztuki, np. rysunek, grafika warsztatowa, malarstwo. Odwiedźcie portfolio na wykonanej przez nas stronie internetowej alicjamazur.pl (link)

ponadczasowy tatuaż

Warto przypomnieć, że ponadczasowość tatuażu to efekt głęboko przemyślanej decyzji i udanej współpracy. Pochopny wybór może sprawić bowiem w przyszłości kłopoty i doprowadzić do rozważań w jaki sposób całkowicie usunąć tatuaż. A ta operacja bywa bolesna i kosztowna.

Jesteśmy pewni, że pod okiem wybitnej tatuatorki i artystki – Alicji Mazur – podejmiecie najlepszą dla Was decyzję. Natomiast wykonanym tatuażem będziecie zachwycać się Wy i Wasi bliscy przez długie, długie lata. Gorąco polecamy 🙂

Jeśli potrzebujecie zamówić stronę internetową dla Waszej firmy, nie wahajcie się i odezwijcie się do nas 🙂