Noclegi w Górach Stołowych

Właśnie zakończyliśmy pracę nad stroną Ośrodka Wypoczynkowego znajdującego się w Karłowie, u podnóża Szczelińca Wielkiego. Praca w takim otoczeniu, w sercu Gór Stołowych, to czysta przyjemność… niemalże jak wakacje. Nie brakuje tu wspaniałych widoków, nie są to Alpy… to dwa Szczelińce i kilka mniejszych gór. Wszystko otulone formacjami skalnymi jak z filmów science fiction. Znajduje się tu mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych, a co najlepsze, mamy blisko do różnych pobliskich atrakcji czy miast wartych odwiedzenia.

Oczywiście jeśli planujecie wyjazd w Góry Stołowe, a istotna jest dla Was bliskość natury i klimatu górskiego, ważne jest odpowiednie miejsce noclegowe. Jeśli szukacie noclegu w Karłowie, to polecamy skorzystać z Ośrodka Wypoczynkowego Szczeliniec. Tu każdy znajdzie coś dla siebie: pokoje, apartamenty, całoroczne domki z nowoczesnym ogrzewaniem. Jest to świetna baza wypadowa na wycieczki piesze, a także wycieczki samochodem czy autokarem. Z Ośrodka Wypoczynkowego Szczeliniec, szlakami szybko dojdziecie na Szczeliniec Wielki, do Radkowa czy w Błędne Skały.

 

Polecamy Ośrodek Wypoczynkowy Szczeliniec w Karłowie – najlepsze noclegi w Górach Stołowych!

Oczywiście może zdarzyć się, że nie ma już miejsc w O.W. Szczeliniec, a potrzebujecie noclegu… Kolejnymi miejscami, które polecamy to zdecydowanie: schronisko PTTK na Szczelińcu Wielkim i schronisko PTTK Pasterka. Wszystko zależy oczywiście od Waszych potrzeb. W okresie sezonowym poszukiwanie noclegu w Górach Stołowych może okazać się dość uciążliwe, dlatego polecamy jednak robić wcześniejsze rezerwacje (zwłaszcza jeśli są to wyjazdy rodzinne). Warto również odwiedzić stronę na Facebooku: noclegi Kudowa i okolice.

Schronisko PTTK na Szczelińcu Wielkim

Jeśli macie jakieś problemy ze znalezieniem noclegu w Górach Stołowych to śmiało skontaktujcie się z nami, na pewno wam pomożemy. Zachęcamy również do zobaczenia naszego portfolio stron internetowych. Pozdrawiamy z Gór Stołowych 🙂