Najlepsze tłumaczenia dla firm – Centrum Językowe Ling UP w Kudowie-Zdroju

W XXI wieku właściwie każdy przedsiębiorca co jakiś czas prezentuje swoje usługi w językach obcych, np. w postaci folderów, ulotek, bądź strony internetowej 🙂 Jeśli i Ty potrzebujesz dobrze zaprezentować swoją firmę w innym języku, polecamy najlepsze tłumaczenia dla firm – w Centrum Językowe Ling UP.

Profesjonalni lektorzy Ling UP posiadają wykształcenie filologiczne i wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń w języku, w którym się specjalizują. Z przyjemnością, rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, wykonają oni dla Ciebie usługę tłumaczeniową najwyższej jakości.

W Centrum Językowym Ling UP możecie zamówić tłumaczenia w zakresie języków:

 

 

Kursy językowe w Kudowie-Zdroju

Ale to nie wszystko. W ofercie Ling UP dostępne są także kursy językowe – biznesowe, dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Kursy odbywają się w grupach, jest też możliwość zorganizowania kursów indywidualnych. Szczególny nacisk kładzie się na ćwiczenie umiejętności konwersacji w myśl metody komunikatywnej. Jest to bardzo praktyczne podejście, które zakłada wyższość komunikacji nad np. aspektami gramatycznymi. Polecamy twórczych i zaangażowanych lektorów, a zwłaszcza Aleksandrę Kogut – pasjonatkę języka i kultury brytyjskiej, pomysłodawczynię i założycielkę szkoły językowej.

 

Warto skorzystać zarówno z tłumaczeń, jak i kursów, będziecie zadowoleni! 🙂

Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie Centrum Językowego Ling UPwww.lingup.pl, którą mieliśmy przyjemność wykonać. To była bardzo dobra, dynamiczna i konkretna współpraca nad stroną, a jej efekty sami zobaczcie i oceńcie 🙂

Zapraszamy także na oficjalny fanpage Centrum Językowego Ling UP.