Najlepsze smycze i akcesoria dla psów

Po raz kolejny mamy przyjemność współpracować z właścicielami firmy, którzy swoją pasję i miłość połączyli z rozwojem zawodowym. Jednak to nie wszystko co sprawiło, że współpraca z tą firmą jest tak udana, a nam dobrze się pracuje. Ich produkty nam się podobają, są kreatywne, nowoczesne, dostosowane dla wyjątkowo aktywnych ludzi i zwierząt, a przede wszystkim wykonane ręcznie i w Polsce.

DogVenture to polska firma zajmująca się produkcją specjalistycznych smyczy i obroży dla psów.

O firmie:

Psioluby to my! Od 2016 roku rodzą się pomysły na psie akcesoria, jednak dopiero teraz zdecydowaliśmy się ruszyć z nimi w świat. DogVenture to nowa marka, która od początku do końca, samodzielnie tworzy sprzęty dla wymagających teamów. Zrodzona z autentycznych potrzeb sfory 4×4 łapy, gdzie bliskie są nam sportowe emocje ale także codzienne przygody, wymagające mocnego oprzyrządowania. Nasze produkty skierowane będą szczególnie do teamów o specjalistycznych wymaganiach, nie tylko sportowych, ale także pracujących – w szerokim tego słowa znaczeniu. Teamy mniej zawodowe, ale ceniące sobie wysoką jakość produktu, także znajdą w naszej ofercie coś dla siebie.

Smycz z amortyzatorem

Jednym z topowych produktów jest smycz z amortyzatorem. Sami zobaczcie jak to działa na filmiku naszej produkcji.

[pexyoutube pex_attr_src=”https://youtu.be/jOM0qXsov6M”][/pexyoutube]

Ale to nie wszystko…

Każdy ma swoje ulubione kolory, więc jeśli można to dlaczego by ich nie wybierać ;)? Otóż firma DogVenture jak wspomnieliśmy wyżej jest firmą kreatywną i daje wiele możliwości personalizowania produktów od rozmiarówki po wykończenia kolorów. Na życzenie Klienta, wykonają obroże i smycze z kolorowymi okuciami dopasowanymi do koloru podszycia, bądź czarnymi lub w chromie. Cena, niezależnie od wyboru okuć, jest stała.

Wszystkich właścicieli, bądź przyszłych właścicieli psów zachęcamy do zapoznania się bliżej z ofertą firmy DogVenture. Smycze, obroże, szelki i inne akcesoria dla czworonogów wykonane są ręcznie w Polsce.

Strona internetowa – http://dogventure.shop.pl

Fan page – https://www.facebook.com/pg/dogventureshop