Konkurs filmów dokumentalnych Sony

Kilka dni temu Sony Europe Limited ogłosiło międzynarodowy konkurs filmowy. Motyw przewodni konkursu to film dokumentalny. Trudność polega na tym, iż materiał filmowy nie może przekraczać 60 sekund. Co do sposobu oceny filmów startujących w konkursie można mieć wiele zastrzeżeń, ale najważniejsza jest dobra zabawa. Emocje są spore ponieważ zgłoszono ponad 500 filmów. Nagrody są dość dużym motywatorem, za 1.miejsce profesjonalna kamera Sony FS7 II – o tej kamerze można pisać sporo, póki co nie mamy możliwości jej przetestowania więc odsyłamy na stronę producenta. Nagroda za 2. miejsce też ciekawa, a mianowicie aparat Sony α7S II (ILCE-7SM2). Rozwiązanie konkursu 22 marca 2017.

Konkurs filmów dokumentalnych 2017- Sony – fs7 II

SowiWeb walczy o Sony FS7 II

Dla naszej firmy jako uczestnik w konkursie filmowym to debiut, doświadczenia mamy więcej przy organizacji konkursów (np. konkurs filmów dronowych Drone Film Festival). Historia zaprezentowana w naszym filmie to opowieść o dziewczynce, która raczej ma bogatych rodziców (zamiast autobusu szkolnego jeździ limuzyną) jest bystra i jedzie do…

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=LD5JbIVmc5g&feature=youtu.be”][/pexyoutube]

Jak wspomnieliśmy wcześniej, pierwsza część konkursu to zbieranie łapek ”ok” (thum up), tak więc prosimy o wsparcie wszystkich naszych partnerów, klientów i czytelników.

Kilka fotografii backstagowych z naszej sesji:

Serdecznie dziękujemy Fundacji Pod Psią Gwiazdą i wypożyczalni limuzyn z Kudowy-Zdrój.