Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej

Czym jest Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej? Jakie ma założenia i cele? Czy działania w tego typu organizacji mogą przynieść korzyści dla firm? Naszym zdaniem jak najbardziej tak.

Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej ma na celu skupienie lokalnych przedsiębiorców i ułatwianie wymiany kontaktów między nimi. Spotkania klubowe tworzą odpowiednią atmosferę do nawiązywania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń. Działania Klubu nastawione są na inicjowanie, rozwój, zacieśnianie stosunków środowiska biznesowego. Członkowie Klubu aktywnie wspierają się w kontaktach zawodowych i towarzyskich.

W zeszły czwartek, 6 kwietnia 2017 br, miało miejsce VII już spotkanie lokalnego klubu biznesu pt. „Giełda Kontaktów” w Ośrodku Wypoczynkowym Mieszko w Zieleńcu. Poprzednie odbyło się w pałacu w Żelaźnie (ujęcia z drona).

Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej – podpisanie porozumienia

SowiWeb na spotkaniu Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej

Nasza firma także uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym przez lokalny klub biznesu – Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej – VII Giełda Kontaktów. Spotkanie uważamy za bardzo udane, nawiązaliśmy nowe kontaktu biznesowe, pozyskaliśmy nowych klientów, a nasze usługi pomogą kolejnym firmom. Naszym zdaniem inicjatywy takie są potrzebne i śmiało zaliczamy tego typu działania marketingowe jako wskazane przy rozwoju każdej lokalnej firmy.

Za kilka dni opiszemy kilka usług i ofert naszych nowych Klientów, z którymi poznaliśmy się właśnie dzięki spotkaniu Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej.

Pragniemy również poinformować, iż Telewizja Kłodzka staje się oficjalnym partnerem SowiWeb – Agencji Marketingowej.

A oto relacja ze spotkania z naszymi krótki ujęciami dronowymi 😉

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=l8Wq6qHuZrk”][/pexyoutube]

 

Zapraszamy firmy do zainteresowania się uczestnictwem i aktywnością w tego typu klubach na swoich terenach prowadzenia działalności gospodarczej. Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej współpracuje z klubami biznesu w całej Polsce, co tym bardziej poszerza horyzonty i daje jeszcze większe szanse na pozyskanie nowych klientów czy partnerów biznesowych.

Zapraszamy na fanpage’a Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej.

W spotkaniu uczestniczyli między innymi:

  • Adam Łącki – Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Kłodzkiej
  • Maciej Awiżeń – Starosta Kłodzki
  • Dariusz Piszczek, Bartosz Kędzierski – Firma RENO Sp z o.o.
  • Jerzy Dudzik – Prezes Zarządu ”AGROREG” S.A.
  • Michał Woś – trener
  • Ireneusz Cieśla – AMIDEX – rolety, okna, bramy…
  • Monika Rak – przedstawiciel Grupa Credit Agricole
  • Piotr Kramnik – Telewizja Kłodzka
  • Krzysztof Bolisęga – Dyrektor PUP
  • Wojciech Majdański – Nota Bene Cafe Club

Dziękujemy głównemu organizatorowi Pani Joannie Kraj- Plenkiewicz, a także Pani Ewie Kamyczek z O.W. Mieszko w Zieleńcu.

Powiadają ”w grupie siła” i zgadzamy się z tym, wspólne spotkania to zwiększone szanse dla wielu firm.

Z naszej strony zapraszamy do korzystania z naszych usług- wspieramy rozwój marki w sieci.