Gdzie zakupić domenę i hosting?

Zanim zdecydujesz się na pokazanie swojej firmy w sieci warto pomyśleć nad tym gdzie zakupić domenę i hosting dla swojej strony. Realizując zamówienia na strony internetowe doradzamy naszym Klientom, aby ich usługodawca spełniał pewne wymagania.

Cena domeny i hostingu.

Ceny tych usług uzależnione są przede wszystkim od nazwy domeny, jej popularności, ewentualnie ceny giełdowej, a czym ona jest najlepiej wyjaśnia Wikipedia. Porównując trzech usługodawców: OVH.PL, NAZWA.PL, HOME.PL ceny nie różnią się zbytnio. Dla rozpoczynających zakup koszty nie są wielkie, wręcz symboliczne, cena wzrasta wraz z upływem pierwszego roku utrzymania naszej domeny na serwerze. U każdego z wymienionych dostawców ceny są porównywalne.

My stawiamy przede wszystkim na home.pl

Dlaczego? Przekonał nas przede wszystkim serwis klienta (przede wszystkim klientów VIP), a także panel administracyjny. Tak więc jeśli masz ochotę zakupić domenę i serwer zapraszamy do zakupu na stronie HOME.PL

Niestety minus każdego z usługodawców jest taki, że aby skontaktować się z obsługą, trzeba mieć bardzo anielską cierpliwość. Jeśli więc uważasz, że samodzielnie możesz sobie nie dać rady z wyborem, bądź po prostu brak Ci czasu, to oczywiście jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, szybko Ci pomożemy.