Fotografie i filmy z powietrza – Kudowa Zdrój i okolice

Fotografie i filmy z powietrza to jeden z zakresu działań firmy SowiWeb, dlatego staramy się, aby w miejscach dla nas szczególnie ważnych i atrakcyjnych pod względem krajobrazu i architektury nie zabrakło naszych dronów. Jednym z nich jest miasto Kudowa-Zdrój, miejscowość pełna atrakcji, wspaniałych i urokliwych miejsc, a nade wszystko interesujących i gościnnych mieszkańców.

Park Zdrojowy w Kudowie-Zdrój z lotu drona

Wiadukt w Lewinie-Kłodzkim

Jadąc w kierunku Kudowy-Zdrój przejeżdżamy pod bardzo interesującym wiadukt wybudowany w 1903-1905, ma 27 metrów wysokości i 120 metrów długości. Tuż obok znajduje się dom po zmarłej słynnej Wiolecie Villas. Wiadukt w Lewinie należy do jednych z ulubieńszych obiektów do podziwiania dronami SowiWeb.

Wiadukt_Lewin Kłodzki Wiadukt w Lewinie Kłodzkim Wiadukt z pociągiem Lewin Kłodzki dronem

Obiekty noclegowe w Kudowie-Zdrój dronem SowiWeb

Więcej zdjęć z Kudowy-Zdrój…

Od ponad roku czasu wspieramy miasto Kudowa-Zdrój w działaniach marketingowych, a dokładniej tych związanych z portalami społecznościowymi. Więcej ciekawych zdjęć z Kudowy-Zdrój, nie tylko naszego autorstwa, dostępnych jest na np. Kudowa-Zdrój – magiczne uzdrowisko w górach. Na wskazanej stronie można  znaleźć fotografie lokalnych fotografów, należą do nich: Dariusz Lesiczka, Kinga Chocianowicz-Adach, Konrad Buss, Mariusz Pazdziorko, Jan Wołoszczuk, a także odwiedzających nas turystów, którzy dzielą się z nami swoimi wspomnieniami.

Kudowa-Zdrój – magiczne uzdrowisko w górach

A tu kilka innych materiałów z okolic Kudowy:

Zieleniec                  Jarków               Radków

Jeżeli spodobał Ci się nasz materiał możesz to wyrazić np. ”lajkiem” naszej strony na Facebooku lub miłym komentarzem 🙂

Baza noclegowa, gastronomiczna i atrakcje – Kudowa-Zdrój