Edukacyjna gra dla dzieci. Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2019 Google przygotował specjalną kampanię skierowaną do najmłodszych użytkowników Internetu, a także do ich nauczycieli, rodziców i opiekunów. Świadome użytkowanie i korzystanie z dobroci jakie daje Internet najmłodszym wiąże się z uprzednią ich edukacją. Sposobów jest wiele, zaczynając od rozmów i tłumaczeń, po skorzystanie między innymi z takich programów jakie daje Google – Asy Internetu.

Edukacyjna gra dla dzieci

Edukacyjna gra dla dzieci

Zostań Asem Internetu

Oprócz kompletnego programu dla pedagogów w formie pdf. do pobrania (Pobierz gotowe scenariusze lekcji o bezpiecznym Internecie), Google przygotował grę, która jest idealną zachętą dla młodzików, aby zainteresować ich tematem.

  • Uważność
  • Siła
  • Życzliwość
  • Odwaga

Edukacyjna gra dla dzieci

Naszym zdaniem produkt firmy Google to świetna edukacyjna gra dla dzieci w wersji online, idealnie wpasowuje się w ramy kreatywnej nauki dzieci. Polecamy rozpocząć przygodę z grą Interlandia, która w przyjazny sposób pomaga odkrywać świat Internetu.

[pexyoutube pex_attr_src=”https://youtu.be/GjkDnZOhpYA”][/pexyoutube]

 

Zagraj w Interlandię (kliknij)

Jeśli Twoje dziecko jest już na innym etapie korzystania z Internetu i jeśli wszystko masz pod kontrolą, to nic tylko pogratulować. Jeżeli natomiast dostrzegasz pewne problemy czy nawet uzależnienie od ”czarnego lustra” bądź ogólnie Internetu, to zacznij reagować już dziś. Polecamy kontakt ze specjalistami, w tym wypadku polecamy kudowski ośrodek uzależnień. Zapraszamy do kontaktu z Agnieszką i Dariuszem Stachów, więcej znajdziesz na (wykonanej przez naszą agencję) stronie ośrodka: www.leczenieuzaleznienia.com.pl

Życzymy miłej i owocnej edukacji najmłodszych 🙂

Zespół ds. kreatywnych SowiWeb