Nietuzinkowy festiwal nad Przełęczą Rędzińską w Rudawach Janowickich.

Dron na festiwalu CzarnOFF Fest okazał się być świetnym uzupełnieniem przy filmowaniu tej ciekawej imprezy. W sobotę 11 czerwca udaliśmy się piękną trasą wiodącą przez czeskie góry na 1. edycję festiwalu CzarnOFF w Rudawach Janowickich. Roztaczający się wokół krajobraz zachwycił nas swoją magią – dookoła góry, w tym panorama Karkonoszy. Miejsce idealne do latania i podziwiania widoków z wysokości.

Dron na festiwalu CzarnOFF Fest

Dolecieliśmy także do samej sceny, na której dużo się działo. Festiwal połączył najróżniejsze gatunki muzyczne: wśród dźwięków na festiwalowej polanie rozbrzmiewały te rodem z Afryki w wykonaniu zespołu Foliba, dźwięki wpisujące się w nurt World Music (muzyki świata) autorstwa ŜANĜO – Zmiana Wibracji Ziemi czy reggae w wykonaniu zespołu Bethel, który jak zawsze porywał publiczność swoją energią i pozytywnymi wibracjami. Nam osobiście bardzo przypadła do gustu muzyka Gradu Minimo, która zaskoczyła nas mocniejszym dubowo-gitarowym brzmieniem wzbogaconym wokalami i samplami.

[pexyoutube pex_attr_src=”https://youtu.be/GyewNE6yC9w”][/pexyoutube]

Na CzarnOFF Fest dobrze bawią się wszyscy uczestnicy, w tym rodziny z dziećmi czy obcokrajowcy. Na festiwal zawitała też ekipa jeźdźców konnych z pobliskiego rancza 4 Konie.

Zobaczcie naszą relację i fotografie i przybywajcie koniecznie za rok! 🙂