Dron do nauki latania…

Dziś pragniemy zaprezentować Wam świetnego drona do nauki latania na początek. To, że Syma x8w trafiła do nas, to nie przypadek 🙂 . Zanim opowiemy Wam trochę o atutach tego dronika, należy się pochwalić :

Wygraliśmy nagrodę główną w konkursie Dron Stop Color !!! Cóż to były za emocje 🙂 Trzeba przyznać, że ta facebookowa grupa skupiająca prawie 8 tys. członków jest świetnym miejscem dla pasjonatów fotografii robionej przy pomocy BSP, zarówno twórców jak i samych oglądających. Tak więc jeśli jesteś zainteresowany tematem fotografii dronowej, powinieneś również zawitać w tej grupie, oprócz naprawdę świetnych fotografii i wzajemnej pomocy, czasem mamy szansę na zdobycie różnych nagród. Głównym administratorem i twórcą grupy jest pan Tadeusz Kordula. A oto link do relacji z losowania, w którym to my byliśmy tymi szczęśliwcami.

Wracając do drona Syma x8w…

Osobiście niestety jeszcze nim nie lataliśmy, więc z naszej strony recenzję wydamy na podstawie tego co napisali i pokazali inni użytkownicy. Design bardzo przyjemny, oczywiście jak już go raz zmontujesz to raczej tak zostaw 🙂

A tu kilka filmów prezentujących wspomnianego drona:

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=1H2_HSXK8Qc”][/pexyoutube]

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=x5gno5v73Ik”][/pexyoutube]

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=d1nhLW7x30A”][/pexyoutube]

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=Lb2Tpp3CIoY”][/pexyoutube]

Jak widzicie zabawka całkiem dobra, w dobrej cenie ok. 400 zł. Miłych lotów 🙂