Dron dla fotografa, potrzebny?

Zajmujesz się fotografią, zawodowo lub hobbystycznie, masz ochotę zaczerpnąć fotografii z powietrza, a nie koniecznie chcesz inwestować w bardzo drogi sprzęt?

Jest na to kilka rozwiązań:

1. Sporadycznie. Skorzystaj z pomocy profesjonalnej firmy z dronem, który obsługiwany może być przez 2 osoby, pilota drona i operatora kamery. Takie rozwiązanie pozwoli Ci nacieszyć się własnymi fotografiami i filmami bez kwalifikacji operatora BSP, inwestowania w drogi sprzęt czy innych procedur związanych z prawem lotniczym.

2. Dla osób, które czasem chciałby polatać, ale wciąż nie chcą przeinwestować w sprzęt. Rozwiązaniem jest  zakup drona spełniającego parametry profesjonalnych dronów (przede wszystkim chodzi o systemy bezpieczeństwa). Dodatkowo, co powinno być oczywiste, gdy chcemy filmować i fotografować w celach komercyjnych konieczne jest zdobycie odpowiednich kwalifikacji. Należy również uwzględnić mobilność (małe rozmiary, wygodne w przewożeniu) i kompatybilność z innymi posiadanymi sprzętami. W tym miejscu polecamy Phantoma 2 plus Go Pro Hero 4. Gimbal drona można odmontować i używać z kamerą.

Phantom 2 + gimbal ok.  2999zł (najlepiej doliczyć cenę za dodatkową baterię), kamera Go Pro Hero 4 Black ok. 1799zł.

Odsyłamy Cię do sklepu z atrakcyjnymi cenami i pomocną obsługą Cyber Shop .

3. Dla tych, co bez swojej lustrzanki nie fotografują 🙂 Polecamy loty samolotami typu Cessna (coraz popularniejsze) – czyli tak zwane loty widokowe, które trwają średnio 15 min. Ceny dla np. 2 osób ok. 400-700 zł.

SowiWeb współpracuje z wieloma fotografami specjalizującymi się w fotografii ślubnej, plenerowej czy portretowej. Jednym z nich jest Dariusz Lesiczka- Fotografia. . Oto kilka ujęć z tej spontanicznej sesji , w roli modelki Aleksandra 🙂 Zaprezentowaną sesją w plenerze w kudowskiej scenografii rozpoczynamy cykl pt: ’’Poleciało” 🙂

cdn.

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=Jyo63worUYk”][/pexyoutube]

 

Fot.Aleksandra Skudlarska

Jeżeli interesujesz się dronami i fotografią z powietrza to częściej zaglądaj na SowiWeb.