Dr n. med. Danuta Nowicka – specjalista dermatologii

Jakiś czas temu mieliśmy okazję podjąć udaną współpracę z wyjątkowym wrocławskim specjalistą dermatologii – dr n. med. Danutą Nowicką. Efekty naszej współpracy przedstawimy poniżej. Najpierw jednak pragniemy przybliżyć Wam sylwetkę i dokonania dr Nowickiej. To ceniona doktor nauk medycznych i wykwalifikowana specjalistka w dziedzinie dermatologii.

Dr n. med. Danuta Nowicka

Dr n. med. Danuta Nowicka – specjalista dermatolog

Jeśli macie problemy zdrowotne o podłożu dermatologicznym, dr n. med. Danuta Nowicka z pewnością znajdzie na nie niejedno rozwiązanie.W ofercie dr Nowickiej znajdują się nowoczesne i profesjonalne usługi dermatologiczne, w tym pełna gama zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Jest ponadto możliwość leczenia chorób skóry, m.in.: nowotwory skóry, bielactwo, alergie skórne, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, łysienie.

Dr Nowicka dzieli się swoją wiedzą także ze studentami. Jest Adiunktem Kliniki Dermatologii we Wrocławiu, wykładowcą Akademii Wychowania Fizycznego, a także szkoleniowcem. Jakiś czas temu wydała „Ilustrowany podręcznik dla studentów dermatologii – DERMATOLOGIA”.

Krem na młodość

Ale to nie wszystko 🙂 Do kolejnych dokonań dr Nowickiej należy stworzenie innowacyjnej serii formuły DN No 101. Kremy, które wchodzą w skład serii, jako jedyne w kraju posiadają opatentowany kompleks kwasu hialuronowego z wodą strukturyzowaną (nr patentu p.395500).

Kwas hialuronowy w kosmetykach stanowi najbardziej wartościowy składnik nawilżający. Unikalna struktura kompleksu DN formula No 101 sprawia, że zawartość kwasu hialuronowego w produkcie jest o 20% większa niż w recepturach bazujących na zwykłej wodzie, co zostało udowodnione stosownymi badaniami naukowymi, na które złożyły się wieloletnie analizy i testy kosmetologiczne. Cała seria kosmetyków oparta na tej unikalnej formule wykazuje wybitne właściwości nawilżające, odżywiające, przeciwzmarszczkowe i ujędrniające.
Kompleks DN formula No 101 stanowi podłoże kremów do twarzy i ciała, toników, maseczek, serum, a także preparatów do mycia i demakijażu, przeznaczonych do wszystkich rodzajów cery, bez względu na wiek i płeć. Zapewnia optymalną ochronę skóry, specjalistycznie dostosowaną do jej właściwości i budowy.

 

Dr n. med. Danuta Nowicka

Dr n. med. Danuta Nowicka

 

Pozostaje nam wyjawić szczegóły naszej współpracy z dr n. med. Danutą Nowicką 🙂 Mieliśmy przyjemność wykonać stronę internetową, na której można dokonać zakupu innowacyjnego kremu stworzonego przez dr Nowicką.

Zapraszamy na stronę drnovicka.eu (kliknij w link lub w zdjęcie):

Dr n. med. Danuta Nowicka

www.drnovicka.eu

Krem na bazie formuły DN No 101 został przygotowany w profesjonalnym gabinecie lekarskim dr Nowickiej. Jest to idealna propozycja dla nowoczesnych i wymagających kobiet. Nie pozostaje nam nic innego, niż zachęcić do jego stosowania. Kto wie, a może Wasza cera nabierze dzięki niemu diamentowego blasku 🙂