Słów kilka o pandemii

Obecnie trwająca pandemia COVID-19 spowodowała duże zmiany w wielu obszarach życia. Można powiedzieć, że świat na dobre przeniósł się do sieci, co nas osobiście cieszy, bowiem to w tej sferze realizujemy dla Was liczne usługi. Jednak to, co dotyka i obowiązuje absolutnie wszystkich nas, to wzmożona ostrożność w zakresie higieny i bezpieczeństwa. W związku z wytycznymi rządowymi, firmy, przedsiębiorstwa, instytucje i wszelkie obiekty użyteczności publicznej zmuszone są do przestrzegania wielu wytycznych, np. dotyczących bezpieczeństwa Klientów i pracowników oraz stosowanej dezynfekcji. Tematem niniejszego wpisu będzie zwłaszcza dezynfekcja obiektów hotelowych i gastronomicznych w trakcie pandemii COVID-19 oraz polecane przez nas środki do dezynfekcji polskiej firmy Kastell.

Dezynfekcja obiektów hotelowych i gastronomicznych w trakcie pandemii COVID-19

Hotele, pensjonaty i restauracje to jedne z obiektów, w których zachowanie wzmożonej higieny jest szczególnie ważne. Śmiało można powiedzieć, że jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji hoteli i obiektów gastronomicznych jest zastosowanie zamgławiaczy ULV i termicznych. Umożliwiają one rozprowadzenie środka chemicznego po całym pomieszczeniu, włącznie z największymi szczelinami i zakamarkami. Do przeprowadzenia efektywnego zabiegu potrzebujemy mniejszą ilość wody i preparatów dezynfekujących oraz biobójczych. Sam zabieg także krócej trwa 🙂

O licznych plusach zamgławiaczy możecie poczytać na wykonanej przez nas stronie internetowej dla polskiej firmy Kastell.

Na stronie znajdziecie także informacje o innych skutecznych środkach higienicznych, np. płynie do profesjonalnej dezynfekcji. Jeśli jeszcze nie wdrożyliście tych metod w swoich firmach i obiektach, polecamy. Efekty odczujecie i zauważycie błyskawicznie. 

 

Promocja firmy i produktu w sieci

Jeśli spodobała Wam się wykonana przez nas strona prezentująca zamgławiacze firmy Kastell i chcielibyście w nowoczesny sposób zareklamować swój produkt, kontaktujcie się z nami śmiało. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, pomożemy, doradzimy i razem obierzemy najlepszy dla Was kierunek reklamy 🙂

Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju.